4 LIGA OPOLSKA

Wróć do lig

Tabela podstawowa

^Miejsce i nazwa drużynyMPktBramkiZwRmPrKlasyf
A 1. Małapanew Ozimek153843-121221#4
2. Stal Brzeg(s)153644-171131#5
3. KS IPRIME Bogacica(b)153549-181122#6
4. Ruch Zdzieszowice153245-261023#7
5. Fortuna Głogówek152827-18915#8
6. Piast Strzelce Op.152226-19645#9
7. Victoria Chróścice152130-30636#10
8. Polonia Nysa(s)152033-28627#11
9. Polonia Karłowice(b)151930-31546#12
10. Porawie Większyce151923-26546#13
11. Odra II Opole151821-23537#14
12. LZS Walce151621-24519#15
13. LZS Piotrówka151621-40519#16
B14. LZS Domaszkowice(b)151322-42348#17
B15. MKS Gogolin15516-431212#18
S16. Pogoń Prudnik(b)15311-651014#19
SumaMB1B2B3B4B5+
PIELOK JakubKS iPrime Bogacica181181101
STRZELECKI PiotrRuch Zdzieszowice15952200
KOVAL PavloMałapanew Ozimek12844000
GLINKA BeniaminPPO Piast Srzelce Op.12503200
BIENIAS MichałMałapanew Ozimek10640200
PISULA MaciejPolonia Nysa10862000
KOC MichałFortuna Głogówek9871000
ZAPOTOCZNY DariuszRuch Zdzieszowice9752000
AMANI BostanLZS Piotrówka9752000
RAKOCZY MaciejStal Brzeg9633000
KACIUBA DawidPorawie Większyce8761000
PODGÓRSKI MaksymilianStal Brzeg8642000
SKORZYBÓT KornelVictoria Chróścice8531100
FABIANO CesarMałapanew Ozimek7421100
OLLA PhillipPolonia Karłowice7532000
POLOK DastinVictoria Chróścice7651000
SLUGA MarcelOdra II Opole7540100
REISCH MiłoszKS iPrime Bogacica6541000
KAMIŃSKI KacperMałapanew Ozimek6660000
OSTROWSKI PatrykPolonia Nysa6660000
STĘPIEŃ KacperRuch Zdzieszowice6422000
SZCZUPAKOWSKI PrzemysławPolonia Karłowice6541000
SZCZYPIŃSKI KamilLZS Piotrówka6541000
BLE DRO NARCISSELZS Domaszkowice5431000
GOS BrunoVictoria Chróścice5312000
HAJDUK TomaszFortuna Głogówek5550000
NYKIEL KamilKS iPrime Bogacica5550000
SYPEK MichałStal Brzeg5312000
ŚCIAŃSKI MarcinLZS Domaszkowice5550000
TANDERESZCZAK SzymonMKS Gogolin5550000
DRYJA MichałPolonia Nysa4440000
JANICKI KonradKS iPrime Bogacica4321000
PACZULLA PatrykLZS Walce4440000
PIECHOTA JakubLZS Walce4440000
SZAMPERA FilipRuch Zdzieszowice4440000
GIERA KamilPPO Piast Srzelce Op.4321000
KIECKO MateuszKS iPrime Bogacica4440000
KRYSIAK JakubPorawie Większyce4321000
OLSZACKI DanielVictoria Chróścice4440000
SADLEJ JakubPogoń Prudnik4321000
WANAT KarolPolonia Karłowice4440000
WESOŁY ŁukaszFortuna Głogówek4440000
BRUSILO RafałStal Brzeg3330000
DYCHUS MateuszStal Brzeg3330000
PONIEWIERSKI DawidStal Brzeg3330000
RUDZIŃSKI WojciechFortuna Głogówek3330000
DUDEK DenisPolonia Nysa3330000
JANKOWSKI DanielPolonia Karłowice3330000
KACZKA KacperMKS Gogolin3330000
KIERDAL SławomirLZS Walce3330000
KOWALSKI JakubStal Brzeg3330000
PALIGA TymoteuszMKS Gogolin3330000
PODOLUK JakubLZS Domaszkowice3211000
STASZKIEWICZ MiłoszPPO Piast Srzelce Op.3330000
ZAWADZKI PrzemysławLZS Walce3330000
KUC MikołajPolonia Nysa2101000
BOROWIEC BartoszPorawie Większyce2220000
JACKOWSKI DejwidLZS Domaszkowice2220000
KRAJEWSKI DominikMałapanew Ozimek2220000
SKALSKI KamilLZS Domaszkowice2220000
TKACZYK DariuszPorawie Większyce2220000
ATROSZKO RafałVictoria Chróścice2220000
BUCHALIK PiotrPPO Piast Srzelce Op.2220000
CHOIŃSKI ŁukaszPogoń Prudnik2101000
CHOŁAST JakubStal Brzeg2101000
CULIC MiłoszKS iPrime Bogacica2220000
DĘBSKI StanisławMałapanew Ozimek2220000
DUDEK MarcinPolonia Nysa2220000
FEDOROWICZ KacperRuch Zdzieszowice2101000
GOSHOVSKYY ArsenRuch Zdzieszowice2101000
KAROLCZAK KorneliuszStal Brzeg2101000
KNEJSKI TomaszKS iPrime Bogacica2220000
KUBIAK PawełMałapanew Ozimek2220000
LINEK PatrykPorawie Większyce2220000
MIĘCZAKOWSKI MichałPogoń Prudnik2220000
MIZIELSKI TymoteuszLZS Walce2101000
OYAGI VaichiPolonia Nysa2220000
PASZKOWSKI MaksymilianOdra II Opole2220000
PAWLUS KacperPolonia Karłowice2220000
STRZĄBAŁA RobertPolonia Karłowice2220000
STUPAK DanielPPO Piast Srzelce Op.2220000
SURMA PatrykPogoń Prudnik2220000
WITKA SebastianLZS Piotrówka2220000
WRÓBEL AdamPolonia Karłowice2220000
ZALEWSKI AdamFortuna Głogówek2101000
CHUNYE MunyaradziLZS Piotrówka1110000
DUDA AleksanderVictoria Chróścice1110000
GLANOWSKI MichałKS iPrime Bogacica1110000
KILIŃSKIRuch Zdzieszowice1110000
KUDRA MikołajStal Brzeg1110000
RONAQUE BAKSHIMKS Gogolin1110000
STEMPIN DawidPolonia Nysa1110000
SZAFARCZYK KamilLZS Walce1110000
ZHOVTIUK MykolaLZS Walce1110000
AUGUSTYN MateuszLZS Walce1110000
BEDNARSKI MichałOdra II Opole1110000
BOBER DominikOdra II Opole1110000
BOBIŃSKI RafałLZS Domaszkowice1110000
BUJAKIEWICZ PawełStal Brzeg1110000
BURSKI GracjanLZS Domaszkowice1110000
CIEŚLAR JanLZS Domaszkowice1110000
DUDA KacperPolonia Nysa1110000
DULINIEC KrzysztofOdra II Opole1110000
DYCZEK MaciejMKS Gogolin1110000
GARBIEC AlexOdra II Opole1110000
GOMES MarceloFortuna Głogówek1110000
HAJDUK DariuszFortuna Głogówek1110000
JABŁOŃSKI PawełOdra II Opole1110000
JĘDRZEJCZYK MateuszPorawie Większyce1110000
KARNATOWSKI StefanPolonia Karłowice1110000
KIKLAISZ RafałPPO Piast Srzelce Op.1110000
KOMOR MateuszLZS Piotrówka1110000
KOSEŁA JakubPorawie Większyce1110000
KOTSIK AntonMałapanew Ozimek1110000
KOWALCZYK PatrykRuch Zdzieszowice1110000
KOWALCZYK TomaszLZS Domaszkowice1110000
KUCZERA JakubFortuna Głogówek1110000
KULBAKA DawidLZS Domaszkowice1110000
KURIATA MichałStal Brzeg1110000
KWIECIŃSKI MaksymilianOdra II Opole1110000
LACHOWICZ MateuszLZS Piotrówka1110000
MADEŁA BartoszKS iPrime Bogacica1110000
MAREK AmadeuszVictoria Chróścice1110000
MATERLA DawidPorawie Większyce1110000
MAZUR Michał KS iPrime Bogacica1110000
MOSKAL MiłoszPogoń Prudnik1110000
NIEMCZYK MarcinMałapanew Ozimek1110000
NOWAK MarcelMKS Gogolin1110000
ORŁOWICZ AdamKS iPrime Bogacica1110000
PANEK ŁukaszKS iPrime Bogacica1110000
PAWLAK JakubOdra II Opole1110000
POLOK SzymonVictoria Chróścice1110000
PREFETA MateuszMKS Gogolin1110000
PROCHOTA AleksanderMKS Gogolin1110000
REKUS MarcinPPO Piast Srzelce Op.1110000
ROCHOWICZ MarcinPPO Piast Srzelce Op.1110000
ROZMUS DamianKS iPrime Bogacica1110000
RYGIEL DawidKS iPrime Bogacica1110000
RYPA PiotrPorawie Większyce1110000
SIKORA DominikPolonia Nysa1110000
SIKORSKI SzymonOdra II Opole1110000
SOBOTA PiotrLZS Walce1110000
SOKAL ArturPolonia Karłowice1110000
SOTOR DenisRuch Zdzieszowice1110000
STOBRAWE KamilPorawie Większyce1110000
SUCHECKI TomaszVictoria Chróścice1110000
SURZYN MichałOdra II Opole1110000
SZKLIŃSKI SzymonOdra II Opole1110000
SZTYLKA ŁukaszStal Brzeg1110000
SZYMCZYK MichałStal Brzeg1110000
TARASIUK AntonLZS Piotrówka1110000
TRAMSZ PrzemysławRuch Zdzieszowice1110000
WRÓBEL MichałPolonia Karłowice1110000
WYPART RadosławOdra II Opole1110000
ZBOCH MichałPolonia Karłowice1110000
ZENDER JerzyStal Brzeg1110000